Goed nieuws voor Go Ahead Eagles. De Deventer Raad heeft woensdagavond een lening van 6 miljoen euro goedgekeurd, zodat het stadion De Adelaarshorst verbouwd kan worden. Dat meldt RTV Oost.
Met het geld gaan de Eagles de hoofdtribune en de tribune aan de Vetkampstraat vervangen. De bouwwerkzaamheden gaan volgend jaar mei van start. Eerst moeten de plannen volledig uitgewerkt worden door de club. De opluchting was groot bij Edwin Lugt, de voorzitter van de Deventerse club. Hij riep Go Ahead-fans op om de raadsvergadering van woensdag bij te wonen. De vreugde was groot, nadat de stemming positief uitviel.
26 van de raadsleden stemden voor de lening. Ze waren in ruime meerderheid, aangezien tien leden van de raad het oneens waren met de lening. ChristenUnie, VVD en GroenLinks waren tegen.