Lens traint met basisploeg Oranje, Vlaar bij reserves

0 reacties
17 juni 2014, 20:11

Coach Louis van Gaal lijkt voor de wedstrijd tegen Australië een opvallende wijziging door te voeren bij het Nederlands elftal. Ron Vlaar, één van de uitblinkers tegen Spanje, werd tijdens de laatste training in Porto Alegre ingedeeld bij de reserves, Jeremain Lens mocht met de beoogde basisformatie trainen.

Aangezien Van Gaal meestal vrij open is bij zijn trainingen, kan worden geconcludeerd dat Lens in de basis start tegen Australië. Oranje zou dan 4-3-3 spelen, met Bruno Martins Indi en Stefan de Vrij centraal achterin.

Na de training geeft Van Gaal een persconferentie, waarin hij mogelijk zijn basisformatie bevestigt.

Basisformatie Nederlands elftal tegen Australië op basis van afsluitende training: Cillessen; Blind, Martins Indi, De Vrij, Janmaat; De Guzman, De Jong, Sneijder; Lens, Van Persie, Robben

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel