PSV praat nog altijd met Manchester City over Rekik

0 reacties
11 augustus 2014, 09:01

Het is nog altijd de vraag in welk shirt Karim Rekik dit seizoen zal spelen. PSV, dat de centrale verdediger een extra jaar wil huren, is nog steeds met Manchester City in gesprek over de details van de huurconstructie. Dat meldt De Telegraaf. Er wordt verwacht dat er deze week duidelijk komt over de toekomst van Rekik.

PSV, dat Rekik in dit stadium eigenlijk al in de selectie wilde hebben, hoopt dat de komst van de verdediger deze week nog afgerond zal worden, zodat hij voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda van komende zaterdag bij de selectie kan aansluiten. Aan de fitheid van Rekik zal het niet liggen, aangezien hij de gehele voorbereiding bij Manchester City heeft meegedraaid.

Overigens heeft Ismael Diaz, een Panamees talent dat op proef is bij PSV, veel indruk gemaakt tijdens zijn stageperiode in Eindhoven. PSV ziet hem als een aanwinst, maar kan Diaz pas vastleggen op 12 mei volgend jaar, omdat hij dan achttien jaar wordt.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel