Menig voetballiefhebber droomt van een carrière waarin Camp Nou, Old Trafford en San Siro tot de werkgebieden behoren. Een loopbaan als topvoetballer is helaas echter voor slechts weinigen weggelegd. Voor 'technische helden' is bij Defensie daarentegen volop plaats.
De komende maanden hebben de Marine, Landmacht en Luchtmacht namelijk een aanzienlijk aantal link,_blank,technische vacatures] te vervullen. Een unieke kans voor startende technici met een MBO- of HBO-diploma, want je werkt overal ter wereld met hightech materieel, zoals helikopters, pantservoertuigen, schepen en vliegtuigen. Als technicus mag je sleutelen aan bijvoorbeeld het 35mm snelvuurkanon van een CV90 pantservoertuig, de ruim 13.000 pk sterke motoren van een fregat van de Koninklijke Marine of de Hellfire-raketten van een Apache gevechtshelikopter.
Net als in het topvoetbal werk je in teamverband onder de meest uitzonderlijke omstandigheden - al moet je ook individueel kunnen schitteren. Het slagen of mislukken van een missie ligt mede in jouw handen. Werken als technicus bij Defensie is daardoor niet voor iedereen weggelegd. Dat moet je maar kunnen.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen