NAC-selectie krijgt twee dagen vrijaf na nieuwe nederlaag

5 oktober 2015, 12:54
0 reacties

NAC Breda slikte vrijdagavond de derde nederlaag van het seizoen in de Jupiler League. De spelers van de Brabantse club kregen afgelopen weekend echter geen straftraining voor hun kiezen. Trainer Robert Maaskant gaf zijn selectie juist vrijaf.

"Vanaf vandaag gaan we weer fris en fruitig aan het werk, al is de sfeer nu natuurlijk niet best. De hele spelersgroep is teleurgesteld over hoe het er momenteel voor staat", aldus Jelle ten Rouwelaar in De Telegraaf. "Dit kunnen we niet één, twee, drie oplossen."

"Of het aan de trainer ligt, ga ik niet zeggen. Ik heb er uiteraard wel een mening over, maar die deel ik niet met de buitenwacht", zegt de doelman. "Het is voor mij en m'n medespelers belangrijker dat we ons hoofd erbij houden en beter gaan presteren."

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen