Volgende domper voor Duitsers: Schulz haakt geblesseerd af

0 reacties
7 september 2019, 17:57

Duitsland is niet helemaal ongeschonden uit de ontmoeting met het Nederlands elftal (2-4) gekomen. Nico Schulz heeft een blessure overgehouden aan de wedstrijd in Hamburg. De vleugelverdediger is derhalve niet van de partij als Die Mannschaft het maandag opneemt tegen Noord-Ierland.

Door een voetblessure reist de verdediger van Borussia Dortmund niet met de Duitse selectie mee naar Belfast, waar de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Noord-Ierland wordt gespeeld. Schulz heeft inmiddels het spelershotel verlaten en is huiswaarts gekeerd. Bondscoach Joachim Löw heeft geen vervanger voor Schulz opgeroepen.

Tegen Noord-Ierland kan Duitsland een belangrijke stap richting EK-deelname zetten. De Duitsers hebben evenveel wedstrijden gespeeld als de Noord-Ieren, maar hebben een achterstand van drie punten op de nog foutloze koploper van Groep C.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel