FC Transfervrij: deze Nederlanders lopen dit jaar uit hun contract
Nu het 2022 is, zijn spelers met een aflopend contract nu vrij om met andere clubs te onderhandelen. Zowel in het Nederlandse als in [a,https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/395414/fc-transfervrij-elf-topspelers-met-een-aflopend-contract/,_blank,het internationale voetbal] is dat bij enkele interessante namen het geval. Hoe zit dat met de Nederlanders die in het buitenland spelen? FCUpdate.nl stelde een binnenkort transfervrij elftal samen.
Jeroen Zoet (Spezia): slaagde er nooit in om in Italië langdurig eerste keeper te worden. Wellicht kan de oud-PSV'er het komend seizoen ergens anders gaan proberen.
[photo,133042,left,]
Ricardo van Rhijn (Karlsruher SC): kwam na zijn transfervrije vertrek bij FC Emmen terecht op het tweede niveau van Duitsland. Wat wordt zijn volgende bestemming?
[photo,130991,left,]
Erik Pieters (Burnley): bij Burnley inmiddels geen basisspeler meer. Komt er een einde aan zijn bijna negenjarige verblijf in Engeland?
[photo,128595,left,]
Marvin Zeegelaar (Udinese): is het na avonturen in Spanje, Turkije, Engeland, Portugal en Italië al tijd voor een terugkeer naar Nederland?
[photo,140177,left,]
Xavi Simons (Paris Saint-Germain): staat al jaren te boek als groot talent, maar zijn daadwerkelijke doorbraak komt nu ook steeds dichterbij. De vraag is alleen: bij welke club?
[photo,137464,left,]
Jean-Paul Boëtius (FSV Mainz): al 3,5 jaar een gewaardeerde kracht bij FSV Mainz, maar misschien wordt het tijd voor een nieuwe stap. Werd eerder al gelinkt aan clubs als Fiorentina, Sevilla, Leeds United en Fulham.
[photo,125588,left,]
Ferdi Kadioglu (Fenerbahce): verruilde NEC in 2018 voor Fenerbahce en is nog altijd pas 22 jaar oud. Voor menig Eredivisieclub zou de middenvelder een interessante optie kunnen zijn.
[photo,134969,left,]
Tahith Chong (Manchester United): een zware blessure verpestte zijn recente verhuur aan Birmingham City. Mogelijk kan hij zich na zijn revalidatie opmaken voor een geheel nieuwe start.
[photo,137193,left,]
Bas Dost (Club Brugge): leek al afgeschreven bij Brugge, maar kende eind vorig jaar een korte opleving. Komende zomer zal blijken welke clubs dat ook is opgevallen.
[photo,139049,left,]
Jürgen Locadia (Brighton): zit met weinig speeltijd op een dood spoor bij Brighton, maar naar verluidt is er de nodige interesse uit de Eredivisie. Kan hij in Nederland weer opbloeien?
[photo,128763,left,]
Ryan Babel (Galatasaray): inmiddels al 35 jaar, maar maakt nog steeds de nodige minuten in Istanbul. Vindt hij nog een mooie club om zijn carrière bij af te sluiten?
[photo,137899,left,]