"Zwarte dag voor het Russische voetbal"

17 juni 2012, 12:58
0 reacties

Voor Rusland viel zaterdagavond verrassend het doek op het EK. De ploeg van keuzeheer Dick Advocaat gaf een ticket voor de kwartfinale uit handen door te verliezen van Griekenland. De uitschakeling is met verbazing onthaald door de Russische media.

"Een roemloos einde, een shock", aldus Sovjetski Sport. "Er is geen ander woord om dit te omschrijven. Maar je kunt niet zeggen dat het onverdiend was." Komsomolskaja Pravda vult aan: "Het onvoorstelbare is werkelijkheid geworden, weer niets."

Moskovski Komsomolez ziet toch een luchtpuntje: "Het was een zwarte dag voor het Russische voetbal, maar talenten als Dzagoev bieden hoop voor de toekomst." De jongeling maakte in de eerste twee EK-duels grote indruk.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen