Booy verrast door ontslag bij Cercle Brugge

0 reacties
Ger
3 april 2013, 15:32

Foeke Booy is verbaasd over zijn ontslag bij Cercle Brugge. De Nederlandse trainer werd dinsdagavond op straat gezet vanwege de teleurstellende resultaten van de Belgische club. Door een schokeffect hoopt Cercle alsnog degradatie te ontlopen.

Hoewel Cercle de reguliere competitie afsloot als hekkensluiter, kwam het ontslag voor Booy toch als een complete verrassing. "De mededeling kwam voor mij als een donderslag bij heldere hemel. Ik zat dinsdagavond naar Paris Saint Germain tegen Barcelona te kijken, toen ik werd gebeld en op de hoogte werd gesteld van de beslissing. Ik was op zijn zachtst gezegd verbaasd", aldus Booy op de website van zijn management Sport-Promotion.

"Ik heb de afgelopen dagen geen enkel signaal ontvangen dat dit mogelijkerwijs speelde. Het contact met de spelersgroep en de technische staf is altijd prima geweest. Datzelfde geldt voor de interactie met het dagelijks management van Cercle. Ik vind het verschrikkelijk jammer dat deze beslissing is genomen."

Onder leiding van Booy verzekerde Cercle zich onlangs wel voor de finale van het Belgische bekertoernooi. Het Racing Genk van trainer Mario Been is daarin de tegenstander.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel