Suarez denkt aan arbitragezaak tegen Liverpool

0 reacties
Ger
7 augustus 2013, 08:39

Luis Suarez vindt dat Liverpool hem de vrijheid moet geven om te onderhandelen over een transfer. De 26-jarige aanvaller aast al geruime tijd op een vertrek omdat hij in de Champions League wil uitkomen. Vorig jaar zou Liverpool de oud-Ajacied de belofte hebben gedaan dat hij mocht vertrekken als de club zich niet zou plaatsen voor de Champions League.

"Vorig jaar had ik de mogelijkheid om bij een grote Europese club aan de slag te gaan. Ik ben echter gebleven in de veronderstelling dat ik het seizoen erop alsnog weg zou mogen als we ons niet wisten te verzekeren van deelname aan de Champions League", aldus Suarez in The Guardian. "Ik heb alles gegeven, maar het was niet voldoende om in de top-vier van de Premier League te eindigen. Alles wat ik nu van Liverpool vraag, is dat ze onze afspraak nakomen."

De Uruguayaanse international staat in de belangstelling van Arsenal, dat ook al een bod heeft uitgebracht. Suarez zegt dat hij bereid is nog voor het einde van de week een geschreven transferverzoek in te dienen bij Liverpool. Als de club blijft weigeren hem te verkopen, denkt hij erover om een arbitragezaak aan te spannen bij de Premier League. "Maar zover wil ik het niet laten komen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel