'Probleemstadion' Manaus eindelijk officieel geopend

0 reacties
10 maart 2014, 13:17

Ruim vier maanden later dan eigenlijk de bedoeling was, is de Arena Amazonia eindelijk opgeleverd. De voetbaltempel voor het komende wereldkampioenschap is zondag officieel geopend met een wedstrijd tussen Nacional en Para, een duel uit de kwartfinale van een Noord-Braziliaanse bekertoernooi.

Het duel tussen Nacional en Para eindigde in 2-2, maar belangrijk was vooral dat het stadion zijn eerste vuurdoop doorstond. In de Arena Amazonia worden tijdens het wereldkampioenschap vier wedstrijden gespeeld, waaronder de kraker tussen Engeland en Italië. Het bouwwerk biedt plaats aan 40.000 supporters.

Bij de bouw van het stadion van Manaus vonden drie bouwvakkers de dood. Het stadion had in december 2013 al klaar moeten zijn, maar door vele ongelukken liepen de werkzaamheden vele maanden uit.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel