Mourinho, zijn assistent en Ramires aangeklaagd door FA

23 april 2014, 20:17
0 reacties

De thuisnederlaag van Chelsea tegen Sunderland (1-2) bracht veel frustraties teweeg bij de Londense club. Manager José Mourinho, zijn assistent Rui Faria en middenvelder Ramires worden naar aanleiding van misdragingen aangeklaagd door de Engelse voetbalbond FA.

Mourinho wordt aangeklaagd vanwege zijn uitlatingen na afloop van de wedstrijd. De Portugese oefenmeester weigerde op alle vragen te antwoorden, maar feliciteerde arbiter Mike Dean cynisch voor zijn optreden. De desbetreffende scheidsrechter had Sunderland vlak voor tijd een strafschop gegeven, waardoor de hekkensluiter van de Premier League met 1-2 zou winnen op Stamford Bridge.

De 27-jarige Ramires ging over de schreef tijdens de wedstrijd, toen hij Sunderland-speler Sebastian Larsson een klap verkocht, terwijl bal niet eens in de buurt was. Assistent-coach Faria wordt aangeklaagd wegens zijn gedrag aan de zijlijn.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen