Van Gaal heeft slechte herinneringen aan Costa Rica

0 reacties
Ger
30 juni 2014, 14:23

Het Nederlands elftal zal zaterdag met Costa Rica moeten afrekenen om een plek bij de laatste vier op het WK veilig te stellen. Bondscoach Louis van Gaal heeft slechte herinneringen aan zijn vorige confrontatie met het land uit Centraal-Amerika. 

Op het jeugd-WK van 2001 verloor de oefenmeester met de Nederlandse jeugdploeg de openingswedstrijd met 3-1 van Costa Rica. Van Gaal was op dat moment eveneens keuzeheer van het 'grote' Oranje, maar besloot om de talenten tijdens het toernooi in Argentinië ook onder zijn hoede te nemen.

De Nederlandse ploeg, met destijds onder meer Maarten Stekelenburg, Johnny Heitinga, Rafael van der Vaart, Klaas-Jan Huntelaar en Arjen Robben in de gelederen, overleefde ondanks de nederlaag de groepsfase. In de kwartfinales werd Oranje alsnog verrassend uitgeschakeld door Egypte (1-2).

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel