Giroud na lange absentie fit voor clash met United

0 reacties
20 november 2014, 14:19

Olivier Giroud hoeft zich niet meer wekelijks te verbijten op de Engelse tribunes. De Franse spits van Arsenal lang drie maanden uit de roulatie wegens een gebroken been, maar is beschikbaar voor de thuiswedstrijd tegen Manchester United van komende zaterdag.

Dat Giroud nu alweer fit is, mag een klein wonder genoemd worden. De Franse international is namelijk veel sneller hersteld dan aanvankelijk verwacht werd. In augustus brak hij zijn been in de wedstrijd tegen Everton. "Hij loopt drie of vier weken voor op schema", bevestigde manager Arsene Wenger op de persconferentie.

"We dacht aanvankelijk dat weer hem aan de start van het volgende jaar weer terug zouden hebben", sprak de Franse coach van The Gunners. "Hij loopt dus één maand voor", glimlacht Wenger.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel