Bondscoach Guus Hiddink heeft slechts vier internationals mogen verwelkomen op de eerste training van Oranje in de aanloop naar de duels met Mexico en Letland. Alleen Arjen Robben, Gregory van der Wiel, Tim Krul en Kenneth Vermeer verschenen op het veld van Quick Boys in Katwijk.
De rest van de selectie oefende in de sportschool van spelershotel Huis ter Duin in Noordwijk. Hiddink traint dinsdag vanaf 11.45 uur waarschijnlijk met een voltallige selectie in Katwijk. Luuk de Jong en Leroy Fer zijn dan ook van de partij. Zij werden opgeroepen als vervangers voor de geblesseerden Nigel de Jong en Davy Klaassen.
Het Nederlands elftal speelt woensdag een oefeninterland tegen Mexico. Vier dagen later wacht een confrontatie met Letland in de EK-kwalificatiecyclus. Beide wedstrijden worden afgewerkt in de Amsterdam ArenA.