Demba Ba haalt uit naar bondscoach van Senegal

0 reacties
Ger
28 december 2014, 13:20

Demba Ba is woest dat hij niet is opgenomen in de selectie van Senegal voor het toernooi om de Afrika Cup. De aanvaller, die in clubverband uitkomt voor Besiktas, eist via sociale media een nadere toelichting van bondscoach Alain Giresse.

"Ik kan niet wachten om zijn excuses te horen en ze één voor één te verpletteren", twittert de 29-jarige Ba. Dit seizoen liegen zijn prestaties voor Besiktas er niet om. In negentien optredens voor de Turkse club was hij goed voor zestien doelpunten.

De beslissing van Giresse om Ba niet op te nemen in zijn keurkorps komt overigens niet geheel uit de lucht vallen. In de laatste kwalificatiewedstrijden tegen Egypte en Botswana was hij ook al niet van de partij.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel