Het is nog maar de vraag of Wayne Rooney komende zondag zijn opwachting kan maken in de League Cup-finale van Manchester United tegen Southampton op het magische Wembley. De all-time topscorer van Engeland en Man United is nog steeds niet fit, waardoor de eindstrijd een race tegen de klok wordt.
Rooney moest de laatste twee Premier League-wedstrijden wegens spierklachten aan zich voorbij laten gaan en kon ook niet in actie komen in de FA Cup-wedstrijd tegen Blackburn Rovers (1-2 winst). De laatste basisplaats in de competitie van Rooney dateert al van 17 december.
"Ik weet niet of Rooney in actie kan komen in de League Cup-finale", sprak manager José Mourinho tegen Manchester Evening News over zijn aanvoerder. "Hij is nog geblesseerd, net als Phil Jones. Ze zullen het duel met Saint-Etienne (donderdag, red.) in ieder geval nog niet halen", zegt Mourinho, die David de Gea en Antonio Valencia afgelopen weekend rust gaf tegen de Rovers.