Groenendijk: "Strijd aangegaan met ploeg met meer kwaliteit"

0 reacties
8 februari 2018, 22:26

Alfons Groenendijk complimenteert zijn ploeg ADO Den Haag. De Residentieclub won donderdag met 1-0 van Vitesse, en de manier waarop dat gebeurde kan de oefenmeester bekoren. "We speelden tegen een ploeg met meer kwaliteit, daar zijn we de strijd mee aangegaan."

ADO Den Haag vocht voor iedere meter. "Ik heb de jongens een compliment gegeven voor hun getoonde karakter", zegt Groenendijk tegen FOX Sports. "De kwaliteit van Vitesse blijft zichtbaar, ik vind dat wij dat gecompenseerd hebben met iets wat bij ADO hoort. Je moet je kwaliteiten kennen, en die niet overschatten. Dat doen wij ook niet."

Groenendijk vindt de zege van ADO ook niet gestolen. "Al blijft het veldspel van Vitesse verzorgder. Maar dat is een verschil in kwaliteit, want dat is er. Als ik onze spits (Bjørn Johnsen, red.) zie, symboliseert hij het ADO van vanavond. Hij haalt achterin ballen weg, is voor en echter. Dan is het feest hier in het stadion. Dat is de belangrijkste eigenschap van dit ADO Den Haag."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel