Mikautadze doet zeer kwalijke onthulling over Ajax: ‘Ik werd gek! Ze zijn me vergeten bij Ajax...'
Georges Mikautadze kreeg na zijn komst naar Ajax niet veel hulp met het verkrijgen van een appartement, zo onthult de aanvaller in gesprek met L‘Équipe. De inmiddels verhuurde Georgiër verbleef een tijd lang alleen in een hotel.
“Ik heb meer dan twee maanden alleen in het hotel doorgebracht. Ajax heeft mij niet veel geholpen bij het zoeken naar een appartement. Ik zat alleen op die kamer, ik werd gek”, zegt de aanvaller tegenover het Franse medium. Dit tafereel heeft er mogelijk voor gezorgd dat Mikautadze niet lekker uit de verf kwam in Amsterdam.
"De club hielp me niet veel met het zoeken naar een appartement. Ik heb op eigen houtje een Airbnb gehuurd, waar mijn gezin meer dan een maand met me heeft gewoond", gaat de aanvaller verder. Sven Mislintat haalde de 23-jarige speler afgelopen zomer op bij FC Metz, waar hij indruk maakte in de Ligue 2.
Bij Ajax wist de Georgiër geen enkel moment te overtuigen, waardoor hij in de winter alweer terugkeerde bij de Franse club. Ik kende niemand, ik sprak de taal niet: de voorwaarden om te slagen waren voor mij niet aanwezig. Elke speler moet zich gerespecteerd voelen om te kunnen presteren", zegt Mikautadze, die aan het einde van het seizoen definitief overgenomen kan worden door Metz. Ajax lijkt een terugkeer in ieder geval niet te zien zitten. "Nu ben ik verhuurd, maar ze laten niets van zich horen. Ze zijn me vergeten bij Ajax", zegt Mikautadze.
Enkele supporters nemen het Ajax kwalijk hoe er met de aanvaller is omgegaan. “Onverantwoord en onbegrijpelijk hoe Ajax met het ‘human capital’ omgaat. Ongeacht hoe hoog transfersom is het zeer amateuristisch”, zegt de een. “Ik snap wel waarom Mikautadze als een natte krant speelde bij ons…”, reageert de ander.
➡️ Misschien vind je dit artikel ook interessant
🔗 Afellay schrikt van nieuws over Ajax: 'Dat is toch ondenkbaar?!'
Ibrahim Afellay is geschrokken van het nieuws dat een sleutelfiguur niet is benaderd voor het KPMG-onderzoek naar Ajax en Sven Mislintat.