Slecht nieuws voor Giménez: AC Milan haalt nieuwe dure spits

Santiago Giménez neemt afscheid van het Feyenoord-publiek
Foto: © Imago
1 reactie
30 augustus 2025, 14:30   Bijgewerkt: 31 augustus 2025, 21:16

Santiago Giménez zou zich zomaar eens snel speler van AS Roma kunnen noemen. AC Milan overweegt de Mexicaanse spits namelijk te ruilen met Artem Dovbyk, die momenteel onder contract staat in Rome.

Dat nieuws maakte AC Milan-directeur Igli Tare vrijdagavond bekend voor het duel van AC Milan tegen Lecce:"We evalueren een ruil tussen Dovbyk en Santi Gimenez. Laten we na de wedstrijd verder kijken. Als het mogelijk is, gaan we door met de ruil en anders blijven beide spelers bij hun huidige team", legt hij uit.

Artikel gaat verder onder video

Duidelijk is dat AS Roma spits Dovbyk al na één seizoen van de hand wil doen. Tegelijkertijd wil AC Milan nóg sneller van Giménez af. Mogelijk kunnen de twee clubs wat voor elkaar betekenen. Daarom wordt een ruildeal ook onderzocht.

AS Roma heeft echter meer opties. Zo staan ook Brian Brobbey en Emanuel Emegha op het lijstje van de club uit Rome. De komende dagen moet duidelijk worden of de voormalig publiekslieveling van Feyenoord een nieuw avontuur aangaat.

Update 30 augustus, 14:16

Christopher Nkunku heeft getekend bij AC Milan en wordt daarmee concurrent van Giménez. Het is echter de vraag hoe lang dat het geval zal zijn, aangezien de Mexicaan dus al snel weer (tijdelijk) uit Milaan zou kunnen vertrekken. Met de overstap van Nkunku is een kleine veertig miljoen euro gemoeid: de Italianen zien veel potentie in de Fransman.

1 reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel