Van Hooijdonk smult van Heerenveen-uitblinker Van Overeem: 'Beste wedstrijd van het seizoen'

Van Hooijdonk smult van Heerenveen-uitblinker Van Overeem: 'Beste wedstrijd van het seizoen'
Foto: © Imago
0 reacties
24 november 2025, 05:55

Pierre van Hooijdonk heeft zondag genoten van het spel van Joris van Overeem. De 31-jarige middenvelder scoorde eenmaal voor zijn club sc Heerenveen tegen AZ, dat mede daardoor een 3-1 nederlaag leed in Friesland.

In Studio Sport Eredivisie schuift Van Hooijdonk zondagavond als analist aan bij presentator Gert van 't Hof. De oud-international heeft mooie woorden over voor de manier waarop Heerenveen eerder op de dag afrekende met AZ. "Tegen een heel sterke tegenstander, als je dan zó dominant bent en bij vlagen fantastisch voetbal aan het spelen bent, dan is dat genieten."

Artikel gaat verder onder video

"Met name Joris van Overeem", vervolgt Van Hooijdonk. "Dat was echt de man van de wedstrijd. In alles." De regie laat vervolgens een pass van Van Overeem op aanvoerder Luuk Brouwers zien, waaruit uiteindelijk de 1-0 van Dylan Vente zou vallen. "Dit verraadt zoveel klasse", zegt Van Hooijdonk lovend.

"Bij alle gevaarlijke aanvallen was hij betrokken", vervolgt Van Hooijdonk. "En dan zijn goal, dat kon er ook nog wel bij. Toch speciaal, hij speelt toch tegen zijn oude club, en dan je beste wedstrijd van het seizoen spelen", verwijst hij vervolgens nog naar het AZ-verleden van Van Overeem. Van 't Hof denkt dat de middenvelder daardoor 'extra gebrand' was om zich te laten zien. "Daar lijkt het wel op", beaamt Van Hooijdonk.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel