EK-organisatie gaat toegangskaarten verloten

0 reacties
Ger
2 april 2007, 13:21   Bijgewerkt: 14:03

Supporters zijn afhankelijk van een loting voor het bemachtigen van toegangskaarten voor wedstrijden van het EK in 2008 in Zwitserland en Oostenrijk. De organisatie heeft voor de ongebruikelijke procedure gekozen omdat de belangstelling voor de tickets overweldigend is.

De 346.000 kaarten die in maart op internet in de verkoop gingen, zijn maar liefst dertig keer overvraagd. Bijna 600.000 mensen uit 142 verschillende landen bestelden samen 10,38 miljoen tickets. Twee procent van de aanvragen was afkomstig uit Nederland. Duels van de beide gastlanden, Nederland, Duitsland en Engeland bleken het meest in trek. De loterij zal half april worden gehouden onder supervisie van een notaris.

Alle bestellingen ondergaan vooraf nog een veiligheidscontrole. Zo is het niet de bedoeling dat mensen die geregistreerd staan als hooligan aan de loterij mee kunnen doen. Volgend jaar komen nog eens 399.000 toegangskaarten in de verkoop. Dan zijn namelijk de zestien deelnemende landen aan het EK bekend. De nationale bonden dragen dan zorg voor de verdeling.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel