Nieuwe behandelmethode voor Didulica

0 reacties
Ger
11 april 2007, 12:17

Joey Didulica ondergaat een nieuwe behandelmethode om een einde te maken aan zijn hoofdpijn en duizelingen. De Australische sluitpost van AZ heeft structurele klachten sinds hij een hersenschudding opliep in het competitieduel met PSV van 22 oktober (1-3 verlies).

"Het is een soort massage in de nekstreek. De methode is sinds kort in Alkmaar beschikbaar en moet de juiste prikkelingen geven om het herstel te bevorderen", aldus clubarts Willem Becking in De Telegraaf. "Wij gaan hem behandelen met een methode waarbij steeds de grens wordt opgezocht waarbij hij last krijgt en waarbij hij juist zonder problemen blijft."

Didulica kwam sinds zijn hersenschudding niet meer in actie voor de ploeg van Louis van Gaal. De goalie heeft dit seizoen zeven competitiewedstrijden achter zijn naam staan.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel