Ajax-vrouwen op valreep naar kampioenspoule

0 reacties
Ger
21 december 2012, 22:33

De voetbalsters van Ajax hebben zich vrijdagavond in de laatste speelronde geplaatst voor de kampioenspoule van de BeNe League. De Amsterdamse ploeg had aan een doelpuntloos gelijkspel bij PEC Zwolle (0-0) genoeg om als vierde te eindigen.

FC Twente, ADO Den Haag en PSV/FC Eindhoven hadden eerder al een plaatsbewijs afgedwongen voor de volgende fase van de competitie. In de kampioenspoule komen de vier Nederlandse clubs uit tegen de beste vier clubs uit de Belgische divisie van de BeNe League.

FC Twente eindigde na veertien wedstrijden bovenaan met 34 punten. De vrouwen uit Enschede sloten het eerste deel van het seizoen af met een zege op SC Heerenveen (2-1). ADO Den Haag won met 1-3 bij PSV/FC Eindhoven, Telstar moest genoegen nemen met een 2-2 remise bij FC Utrecht.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel