Nigel de Jong herstelt langzaam maar zeker van de blessure aan zijn achillespees die hem al sinds december aan de kant houdt. De middenvelder liet zich vrijdag voor het eerst weer zien op het trainingsveld, hij werkte enkele loopoefeningen af.
De Jong scheurde op 9 december, in het duel met Torino, zijn achillespees af. De Nederlandse middenvelder komt dit seizoen niet meer in actie, maar hoopt volledig fit te zijn als de voorbereiding op de volgende voetbaljaargang van start gaat.
AC Milan, de club van De Jong, speelt zondag de topper tegen Juventus. Riccardo Montolivo, Kevin Prince Boateng en Ignazio Abate lijken die wedstrijd te halen. De drie spelers, die met lichte blessures kampten, trainden vrijdag weer volledig mee.