Ancelotti grapt over keeperscarrousel bij Real

0 reacties
Ger
17 september 2013, 12:58

Iker Casillas zal het doel van Real Madrid verdedigen in het openingsduel van de Champions League tegen Galatasaray. Trainer Carlo Ancelotti beloofde de 32-jarige international vorige week een basisplaats, al liet hij de sluitpost dinsdagochtend nog wel even schrikken.

"Ik ben van gedachten veranderd: Diego López zal spelen", stelde de Italiaan met een serieus gezicht tijdens de persconferentie. Al snel ontspande het gezicht van Ancelotti: "Grapje, Iker krijgt een basisplaats. Ik heb twee geweldige doelmannen tot mijn beschikking. López verdient het om in de competitie te spelen, maar vanwege zijn houding, professionaliteit en kwaliteit kies ik nu voor Iker. Hij is heel ervaren, en kan uitstekend met druk omgaan."

Casillas stond in januari voor het laatst onder de lat in de hoofdmacht van de Koninklijke. De doelman zag onder toenmalig coach José Mourinho zijn basisplek overgenomen worden door de van Sevilla overgekomen López.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel