De Zeeuw: "Anderlecht erg naïef en bang"

0 reacties
Ger
2 september 2013, 11:04

Anderlecht stond zondag na de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem met lege handen. Door een treffer in blessuretijd werd het 4-3. Demy de Zeeuw baalt van het optreden van de Brusselse equipe.

De oud-Ajacied bracht Anderlecht zelf in de 78e minuut op 3-3, maar Franck Berrier hielp de thuisploeg op de valreep alsnog aan de overwinning. "Het is onbegrijpelijk hoe makkelijk we die goal weggeven", verzucht de oud-Ajacied tegenover Sporza. "Dat was het gevolg van hoe we gespeeld hebben: erg naïef en bang, zonder eigen initiatief."

"Het was dan ook terecht dat Zulte Waregem won. Als we zo in de Champions League spelen, komen we er met 4-0 of 5-0 af", denkt De Zeeuw. "We moeten meedogenlozer worden en als team beter gaan spelen."

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel