Feyenoord houdt het bij berisping voor Pellè

0 reacties
25 februari 2014, 07:58   Bijgewerkt: 08:53

Feyenoord neemt geen verdere maatregelen tegen Graziano Pellè. De Rotterdamse club heeft de Italiaanse spits aangesproken op zijn gedrag bij het verlaten van het veld tegen FC Twente, maar een boete of andere sanctie is uitgebleven. Dat melden diverse media dinsdag.

Pellè moest een dag na de wedstrijd in Enschede op het matje komen bij coach Ronald Koeman. Hij werd 'berispt', maar kreeg verder geen straf opgelegd. Mogelijk doet de KNVB dit nog wel. De aanklager betaald voetbal van de voetbalbond is een onderzoek gestart naar het gedrag van de spits.

Na afloop van het duel met FC Twente botvierde Pellè zijn frustratie op een dug-out en reclameborden. Hij kon niet verkroppen dat zijn ploeg in de slotseconde een zege uit handen gegeven had.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel