Voor Arsenal staat de wedstrijd van vanavond (dinsdag) tegen Swansea City in het teken van eerherstel. De ploeg uit Londen wil zich revancheren voor het onthutsende optreden in de topper tegen Chelsea, toen het met maar liefst 6-0 onderuit ging. Dat duel was een ongelukje, vindt coach Arsene Wenger.
"Er is een ongeluk gebeurd, maar dat betekent niet dat je ineens een slechte chauffeur bent", probeert Wenger op de website van zijn club de moed erin te houden. "We hebben dit seizoen al zo'n veertig wedstrijden gespeeld, die ene wedstrijd van afgelopen zaterdag is niet ineens representatief. We hebben 62 punten, die we verdiend hebben in goede wedstrijden. Daar moeten we ons van bewust zijn, we moeten terug naar de basis."
"We hadden twee goede wedstrijden achter de rug, tegen Tottenham en Bayern", vervolgt hij. "Om die reden moeten we het duel met Chelsea zien als een ongeluk. Hoe we daar mee om moeten gaan? Je neemt de schade op, verricht reparaties en probeert het opnieuw. Ik ben ervan overtuigd dat we goed zullen reageren."