Van Hanegem: "Beste voetbal gezien bij Vitesse"

0 reacties
28 april 2014, 10:53

Ajax is de kampioen, maar het beste voetbal is dit seizoen gespeeld door Vitesse. Hoewel de Arnhemse club steeds verder afzakt op de ranglijst en naast directe plaatsing voor de Europa League lijkt te grijpen, is Willem van Hanegem in zijn column in het AD enthousiast over hetgeen de ploeg van coach Peter Bosz heeft laten zien.

"We moeten nog een weekendje spelen, maar nu de kampioen dan toch bekend is, kunnen we al wel terugkijken. Ik vind dat we over de hele linie genomen het beste voetbal toch bij Vitesse hebben kunnen zien. Het was te weinig, het was te veel gefocust op balbezit, het hield op een gegeven moment ook op, maar voor de winterstop was Vitesse bij vlagen aardig en sterk", schrijft de Kromme. "PSV begon zoals we allemaal hebben kunnen zien ook heel fraai, het duurde alleen niet lang genoeg. Cambuur was eveneens af en toe aantrekkelijk en PEC Zwolle viel wederom in positieve zin op. FC Twente mocht er ook wezen maar daarmee is alles wel gezegd. Ajax was misschien nooit de beste van het moment, maar wel het meest constant en dat bracht het de titel."

Feyenoord, de club van Van Hanegem, is dit seizoen tweede geworden in de Eredivisie. Een knappe prestatie van de Rotterdammers, al stelt Van Hanegem dat er nog meer ingezeten had. "Dat moet volgend jaar dan maar gebeuren. Laten ze zich dat in de Kuip zelf opleggen: kampioen worden nu, en met glans graag."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel