Mourinho moet betalen voor sarcastische opmerkingen

0 reacties
Ger
8 mei 2014, 22:37

José Mourinho heeft een boete van omgerekend 12.000 euro gekregen. De manager van Chelsea moet betalen voor zijn uitlatingen na afloop van de competitiewedstrijd van vorige maand tegen Sunderland. Hij maakte toen sarcastische opmerkingen richting de arbitrage.

Na het door Chelsea verloren duel had Mourinho zijn pijlen gericht op de dienstdoende leidsman Mike Dean en scheidsrechtersbaas Mike Riley. "Wat zij laten zien het hele seizoen is echt fantastisch, zeker de laatste maanden bij teams die nog strijden om de titel. Absoluut fantastisch", reageerde de Portugees. De tuchtcommissie vindt dat Mourinho met zijn sarcastische opmerkingen het Engelse voetbal in diskrediet heeft gebracht.

Assistent-coach Rui Faria kreeg eerder al een forse straf voor zijn wangedrag tijdens diezelfde wedstrijd. De landgenoot van Mourinho ontving een schorsing voor zes duels en een boete van ruim 35.000 euro.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel