Van Gaal wil 'intiemer' trainingscomplex bij United

0 reacties
Ger
18 juli 2014, 16:47

Louis van Gaal drukt in zijn eerste werkweek bij Manchester United al nadrukkelijk zijn stempel op de club. Op verzoek van de nieuwe manager wordt het trainingscomplex aangepakt. Hij vindt de situatie op Carrington niet 'intiem' genoeg.

"Ik heb al gevraagd of er iets aan gedaan kon worden en mijn verzoek werd direct ingewilligd", aldus Van Gaal. "Nu is het nog een open veld waar de wind vrij spel heeft. De wind is echter niet altijd de vriend van de spelers of van het voetbal. Daar moet dus iets aan gedaan worden. Verder zien de faciliteiten er fantastisch uit."

United heeft inmiddels grote shovels naar het Carrington-trainingscomplex gestuurd. De selectie van de Engelse topclub verblijft de komende periode in de Verenigde Staten. Daar werkt United in de aanloop naar het nieuwe seizoen een trainingskamp af. 

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel