Johnson krijgt zes jaar celstraf in ontuchtzaak

0 reacties
Ger
24 maart 2016, 14:51

Adam Johnson verdwijnt voor zes jaar achter de tralies. De 28-jarige Engelsman werd in maart 2015 aangehouden op verdenking van seks met een minderjarig meisje (15). Hij bekende afgelopen maand tegenover de rechtbank dat hij zich eind 2014 en begin 2015 daadwerkelijk had vergrepen aan de scholiere.

Johnson gaf toe schuldig te zijn aan twee feiten. Hij zocht contact met het meisje via internet en sprak daarna met haar af terwijl hij wist dat ze jonger was dan zestien jaar. Verder gaf de oud-international ook toe seksuele handelingen bij haar te hebben verricht.

Toen de zaak bekend raakte, werd Jonhson door zijn toenmalige club Sunderland geschorst en uiteindelijk ontslagen. Nu moet hij ook een lange celstraf uitzitten.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel