Allegri snapt balende Ronaldo: "Logisch dat hij woedend is"

0 reacties
31 augustus 2018, 15:47

Dat Cristiano Ronaldo donderdag niet werd verkozen tot Speler van het Jaar, is bij de Portugees in het verkeerde keelgat geschoten. De aanvaller moest de eer laten aan Luka Modric en daar kan hij zich niet in vinden.

Juventus-trainer Massimiliano Allegri begrijpt dat zijn sterspeler vindt dat hij had moeten winnen. "Het is normaal dat Ronaldo, na het seizoen dat hij achter de rug heeft, woedend is'', zei Allegri vrijdag op een persconferentie bij Juventus. Ronaldo was donderdag niet van de partij in Monaco en dat zorgde voor de nodige ophef. "Het is zijn eigen beslissing om niet te gaan en dat moet gerespecteerd worden. Het gaat goed met hem."

UEFA-baas Aleksander Ceferin was verbaasd dat Ronaldo niet kwam opdagen tijdens het Champions League-gala. "We hebben kort ervoor van Juventus gehoord dat hij niet zou komen. De reden ken ik niet'', zei hij.

Lees ookCristiano Ronaldo's zaakwaarnemer niet blij met prijs voor Modric

Vanaf nu volg je FCUpdate.nl ook op Instagram!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel