Portugal gastheer voor finaleronde Nations League

18 november 2018, 11:41
0 reacties
Maak ons je Google-favoriet

De eerste finaleronde van de Nations League zal volgend jaar in Portugal worden gespeeld. Dat maakt de Europese voetbalbond UEFA zondag. De wedstrijden worden in de zomer afgewerkt.

Als eerste land in de hoogste divisie van de Nations League plaatste Portugal zich zaterdagavond voor de finaleronde. De Portugezen speelden in Milaan met 0-0 gelijk, wat voldoende was voor de groepswinst. Portugal speelt dinsdag nog tegen het al gedegradeerde Polen.

Oranje kan zich ook plaatsen voor de eindronde. Pakt het Nederlands elftal maandag één of drie punten tegen Duitsland, dan eindigt het als groepswinnaar. Volgend jaar zullen de halve finales op 5 en 6 juni worden gespeeld en de (troost)finale op 9 juni.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Nog geen reacties. Laat als eerste een reactie achter.