Vreselijke blessure voor Everton-speler Gomes: "Slecht moment"

3 november 2019, 22:49
0 reacties

Everton-middenvelder André Gomes heeft een zeer zware blessure opgelopen tijdens het duel tussen Everton en Tottenham Hotspur (1-1). De Portugese middenvelder wordt onderuit gehaald en brak zijn been. Trainer Marco Silva vindt het vreselijk.

"Ik heb het moment gezien en kan er niet inhoudelijk over praten", zegt de coach tegen Sky Sports. "André is naar het ziekenhuis gegaan. De medische staf is erbij en komen met informatie als die er is. Het is beter als we wachten met conclusies trekken tot we meer weten. Natuurlijk is dit een slecht moment voor de groep. Op dit soort momenten is voetbal niet belangrijk meer. We zullen André en zijn familie steunen."

Gomes raakte geblesseerd na een tackle van Son Heung-min, die daarvoor een rode kaart kreeg. De Zuid-Koreaan was zo overstuur door de zware blessure van Gomes dat hij zijn tranen niet kon stoppen.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen