Pelé met nieuwe heup ontslagen uit ziekenhuis

0 reacties
16 november 2012, 08:01

Pelé is weer thuis. Na een operatie aan zijn heup is de Braziliaanse voetballegende donderdag ontslagen uit het ziekenhuis. De 72-jarige Pelé kreeg afgelopen weekend een nieuwe heup en verbleef sindsdien in het hospitaal van São Paulo.

"Het gaat gelukkig heel goed me me. Ik had nooit gedacht dat de Brazilianen zo met me mee zouden leven. Ik wil iedereen bedanken die voor me heeft gebeden", liet Pelé bij vertrek uit het ziekenhuis weten aan de massaal toegestroomde media.

Pelé heeft nog wel twee tot vier maanden nodig om volledig te herstellen van de operatie. Zijn gevoel voor humor heeft de voormalig aanvaller niet verloren, bewees hij. "Ik ga me nu rustig voorbereiden op het WK van 2014", glimlachte hij.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen