Loonsverhoging moet Bacca in Brugge houden

0 reacties
Ger
7 januari 2013, 08:53

Carlos Bacca aast na een prima eerste helft van het seizoen op een transfer in de winterstop. Zijn werkgever Club Brugge wil de spits echter niet laten gaan. Een loonsverhoging moet hem van gedachten doen veranderen.

"Er is Spaanse en Russische interesse voor Bacca en hij heeft gehoord wat hij daar kan verdienen. We praten met hem en willen een inspanning doen om hem tot juni bij ons te houden. Die compensatie zal er wel een zijn naar Brugse normen", zegt manager Vincent Mannaert in Het Laatste Nieuws. "We hebben een goed contact met hem. Ik ben ervan overtuigd dat we tot een overeenkomst zullen komen. Maar ik begrijp zijn situatie wel. Hij is verantwoordelijk voor zijn hele familie. Als je dan in één klap je hele familie een beter inkomen kunt bezorgen, wil je je slag slaan."

"Maar hij moet ook begrip hebben voor onze situatie. We hebben in hem geïnvesteerd en hebben veel geduld gehad met hem. Het is ook beter voor hem dat hij het seizoen uit doet bij ons. Dat heeft hij een volledig seizoen in Europa op de teller. En pakweg 25 goals in plaats van zeventien. Ook de trainer heeft op hem ingepraat. Hij heeft Bacca verteld dat hij best het seizoen hier volmaakt, dat dat goed zou zijn voor zijn progressie. Bacca moet zijn carrière stapsgewijs aanpakken."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel