IJsselmeervogels koploper na verlies Kozakken Boys

0 reacties
16 november 2013, 17:03

In de topklasse zaterdag zijn de IJsselmeervogels na zaterdagmiddag de nieuwe koploper. De ploeg uit Spakenburg wist Capelle in eigen huis met 2-0 te verslaan. Kozakken Boys, dat voor zaterdag aan kop ging, zag een doelpuntenfestijn in het voordeel van Excelsior ’31 beslist worden: 3-4.

FC Lisse bewees zichzelf een uitstekende dienst, door concurrent GVVV te verslaan (2-1) en daarmee te passeren op de ranglijst. Scheveningen en Spakenburg deden ook goede zaken, door te winnen van respectievelijk Noordwijk (0-2) en Barendrecht (1-4).

Ter Leede blijft de rodelantaarndrager in de topklasse zaterdag, ondanks dat het op de valreep gelijkspeelde bij ONS Boso Sneek (1-1). Rijnsburgse Boys en Katwijk kwamen allebei tot veel doelpunten, maar hielden elkaar in evenwicht (3-3). Tot slot ging HHC Hardenberg in eigen huis onderuit tegen Excelsior Maassluis.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel