Jahanbakhsh en Koolwijk terug in basiself NEC

19 december 2013, 18:50
0 reacties

Trainer Anton Janssen van NEC heeft voor de bekerontmoeting met FC Groningen zijn elftal op drie plekken gewijzigd ten opzichte van de gewonnen eredivisiewedstrijd tegen Roda JC (4-3) zaterdag. Alireza Jahanbaksh en aanvoerder Ryan Koolwijk keren in de Euroborg terug van een schorsing.

Ook voor Daan Disveld is er een basisplek. Het drietal vervangt Victor Pálsson, Jakob Jantscher en Hans Mulder. Zij kampen met verschillende blessures.

FC Groningen speelt daags na het overlijden van clubicoon Martin Koeman (75) met dezelfde 11 basisspelers die zondag met 1-0 van Feyenoord verloren. De Groningers spelen met rouwbanden. Ook wordt er een minuut stilte gehouden voor aanvang van het duel.

De opstellingen

FC Groningen: Bizot; Botteghin, Kappelhof, Wijnaldum, Magnasco; Hiariej, Kieftenbeld, Chery; Kostic, De Leeuw en Kirm.

NEC: Johnsson; Leiwakabessy, Van Eijden, Disveld, Vermijl; Jahanbakhsh, Rieks, Hemlein, Koolwijk; Conboy en Higdon.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen