Debuterende Mulder behoedt Swansea voor eerste nederlaag

0 reacties
17 augustus 2018, 23:51

Erwin Mulder heeft zijn visitekaartje afgegeven tijdens zijn basisdebuut voor Swansea City. Mede dankzij de reddingen van ex-doelman van Feyenoord en sc Heerenveen hielden The Swans vrijdagavond een punt over aan het competitieduel met Birmingham City (0-0). Het betekende wel het eerste puntenverlies van Swansea in het Championship.

Mulder mocht voor het eerst opdraven in de basis, omdat Kristoffer Nordfeldt - hij heeft ook een verleden bij Heerenveen - geblesseerd is. Mulder liet direct zien een goede stand-in te zijn voor de Zweed. Hij blonk uit met zijn reddingen en voorkwam daarmee de eerste competitienederlaag van Swansea City.

Na drie wedstrijden heeft de Premier League-degradant zeven punten uit drie wedstrijden. Dat is evenveel als koploper Middlesbrough. Leeds United en Aston Villa kunnen passeren op de ranglijst. De beide clubs morsten nog geen punten.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel