'Messi wacht op bod PSG: topclub laat salarisaanbod stijgen'

0 reacties
7 augustus 2021, 11:11

Lionel Messi en vader Jorge wachten geduldig op het eerste officiële aanbod van Paris Saint-Germain. De Franse topclub wil deze zomer alles in staat stellen om de Argentijnse superster naar de Ligue 1 te halen en daarmee de sterrenformatie de laatste impuls te geven. Het aanbod van PSG ploft waarschijnlijk nog dit weekend op de mat van Messi.

Paris Saint-Germain was aanvankelijk volgens diverse geruchten van plan een jaarsalaris van dertig miljoen euro te bieden, maar dat zal volgens transferspecialist Fabrizio Romano stijgen naar 35 miljoen euro. De topclub neemt namelijk ook diverse bonussen op in zijn salaris. Waarschijnlijk gaat dat om een bepaald aantal goals en het winnen van prijzen.

PSG schotelt Messi een tweejarig contract voor, dat dus zal aflopen in de zomer van 2023. Bovendien krijgt Messi de optie om zijn verblijf met een extra seizoen te verlengen. Volgens Romano staat Messi open voor een transfer naar PSG en lijkt niets een samenwerking in de weg te staan.

Dat leek eerst ook het geval bij FC Barcelona, maar de Spaanse bond verhinderde een langer verblijf van Messi in Catalonië. Na 21 jaar moest hij de deur definitief achter zich dichttrekken, ondanks het feit dat beide partijen een akkoord hadden bereikt over salarisvermindering. Wegens financiële problemen mocht Barça de superster geen nieuw contract geven.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel