Florian Kringe mag zich weer bij de hoofdmacht van Borussia Dortmund voegen. De 24-jarige middenvelder werd afgelopen zaterdag na de pijnlijke nederlaag tegen Arminia Bielefeld (1-0) teruggezet naar het beloftenteam. Zijn eveneens gestrafte ploegmaat Lars Ricken is nog niet welkom bij de A-selectie.
Vanwege de slechte resultaten bezet de Dortmund momenteel een degradatieplaats in de Bundesliga. Technisch directeur Michael Zorc toonde zich afgelopen week vooral teleurgesteld over de inzet van Kringe en Ricken. "De mentaliteit van beide spelers is Scheisse", liet Zorc onomwonden weten.
Kringe heeft zich bij de reserves echter voorbeeldig gedragen en maakt zaterdag weer deel uit van de wedstrijdselectie voor het uitduel met Alemannia Aachen. Over Ricken is de club minder te spreken. De 30-jarige middenvelder moet daardoor met de amateurs van BVB in actie komen tegen FC Magdeburg in de Regionalliga Nord.