Bondscoach Marco van Basten moet Robin van Persie in het vervolg niet meer opstellen als linksbuiten, zoals tegen Zwitserland het geval was. Dat vinden de bezoekers van FCUpdate.nl. Uit een poll is gebleken dat slechts veertien procent vindt dat Van Persie op de linkerflank het beste tot zijn recht komt.
De meeste lezers van FCUpdate.nl vinden dat Van Persie in Oranje opgesteld moet worden als rechtsbuiten, de plek die de laatste interlands bekleed werd door Rafael van der Vaart. In totaal vindt 39 procent dat de beste positie voor de aanvaller van Arsenal, die tijdens het WK in Duitsland ook als rechtsbuiten speelde.
Ook de positie direct achter de spitsen, is volgens onze bezoekers een goede optie voor Van Persie. Zevendertig procent ziet de aanvaller het liefst 'op tien' spelen. De positie centraal voorin, lijkt geen optie. Slechts tien procent van onze lezers zou Van Persie in het Nederlands elftal een positie centraal in de aanval geven.