Feyenoord mist zieke Fer, twijfels over Lucius

0 reacties
12 november 2008, 15:50

Leroy Fer doet donderdag niet mee in de bekerduel tussen Feyenoord en amateurclub HHC Hardenberg. De jonge middenvelder van de Rotterdamse club moest door ziekte deze week de training laten schieten en wordt door coach Gertjan Verbeek niet meegenomen naar Emmen, waar de wedstrijd gespeeld wordt.

Naast Fer ontbreekt mogelijk ook Theo Lucius. De rechtsback blijft last houden van de teen die hij enkele weken geleden brak. "In het slechtste geval zijn we hem weer twee tot drie weken kwijt", zegt coach Verbeek op de website van Feyenoord.

Verbeek liet verder weten dat hij jeugdspeler Luis Pedro, die in Jong Feyenoord regelmatig weet te scoren, sowieso opneemt in zijn selectie voor de bekerwedstrijd.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel