Given krijgt zijn zin en verkast naar Man City

0 reacties
Koen Freriks
1 februari 2009, 21:42   Bijgewerkt: 21:47

Shay Given neemt na elf jaar afscheid van Newcastle United. De Ierse doelman verkast naar Manchester City, de club van de steenrijke sjeik Mansour bin Zayed Al Nahyan. Given tekent een contract voor 4,5 jaar. 

De 32-jarige Given verdedigde sinds 1997 meer dan 450 keer het doel van Newcastle United. De sluitpost stuurde begin januari al aan op een vertrek, omdat hij naar eigen zeggen toe was aan een nieuwe uitdaging. Manchester City is ingegaan op die wens. Beide clubs willen de transfersom nog niet bekend maken. 

Given is de vierde speler die tijdens deze transferperiode naar Manchester City verhuist. Nigel de Jong, Wayne Bridge en Craig Bellamy gingen hem voor. De transfermarkt gaat maandag om 24.00 uur weer voor een half jaar op slot.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel