Pelé wordt ereambassadeur van WK 2014

0 reacties
Ger
30 juli 2011, 09:38

De Braziliaanse president Dilma Rousseff heeft voetballegende Pelé benoemd tot ereambassadeur voor het wereldkampioenschap in 2014 in Brazilië. Volgens Rousseff kan Brazilië veel leren van de ervaring van de oud-international.

"Ik ben zeer trots op deze uitnodiging om Brazilië op deze manier te mogen promoten", zei Pelé vrijdag in Rio de Janeiro, waar zaterdag de loting voor de kwalificatie wordt verricht. Bondscoach Bert van Marwijk van het Nederlands elftal is in de Braziliaanse stad aanwezig om te horen welke landen de tegenstanders worden in de groep.

Oranje zit samen met andere grote landen als Spanje, Duitsland en Engeland in pot 1. Behalve Van Marwijk horen ook Dick Advocaat (Rusland), Guus Hiddink (Turkije), Frank Rijkaard (Saudi-Arabië) en Wim Rijsbergen (Indonesië) welke landen hun opponenten op weg naar het WK worden.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel