Oud-Ajacied Sanogo bezorgt Monaco puntenverlies

0 reacties
25 februari 2018, 01:04

AS Monaco leek zaterdag haar vierde opeenvolgende driepunter te gaan scoren in de Ligue 1, maar in het laatste kwartier ging het toch nog mis. De titelverdediger in de Ligue 1 moest in de uitwedstrijd tegen Toulouse uiteindelijk genoegen nemen met een 3-3 gelijkspel.

Door goals van Rony Lopes en Ibrahima Sangaré stond het bij rust 1-1, maar in het tweede bedrijf liep Monaco uit naar een 1-3 voorsprong. Lopes tekende in de 47ste minuut met zijn tweede goal van de avond voor de 1-2, 25 minuten later was Stevan Jovetic verantwoordelijk voor de 1-3.

In de slotfase knokte Toulouse zich echter langszij. In de 78ste minuut benutte Andy Delort een penalty voor de 2-3, negen minuten later maakte een oud-Ajacied gelijk. Yaya Sanogo liet het thuispubliek juichen met de 3-3.

AS Monaco heeft nu 57 punten, waarmee het tweede staat in de Ligue 1. De achterstand op koploper Paris Saint-Germain bedraagt elf punten. PSG speelt zondag nog voor eigen publiek de kraker tegen aartsrivaal Olympique Marseille, dat bij winst in Le Classique de tweede plek overneemt van Monaco.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel