Bijzondere beelden uit Engeland: Igor Tudor stapelt fout op fout. De trainer van Tottenham Hotspur dacht Arne Slot te begroeten voorafgaand aan de wedstrijd met Liverpool, maar bleek medewerker Allan Dixon op de schouder te hebben getikt.
Tudor maakte de laatste jaren naam voor zichzelf bij Hellas Verona, Marseille en Lazio Roma, waarna hij de kans kreeg bij Juventus. Daar hield hij het uiteindelijk 24 wedstrijden vol. In oktober 2025 stond hij achtste met Juventus en had de clubleiding genoeg gezien.
Tottenham Hotspur is sinds Valentijnsdag 2026 de nieuwe werkgever van Tudor, maar daar lijkt bijna alles mis te gaan. De club, die al in degradatienood verkeerde, verloor na zijn aanstelling vier wedstrijden op rij, waaronder een 5-2 nederlaag in de Champions League tegen Atlético Madrid. De keuze van de Kroaat om keeper Antonin Kinsky in dat duel op te stellen, maar na twee blunders en amper vijftien minuten speeltijd er vervolgens weer af te halen, werd flink bekritiseerd.
Bijna niks wat Tudor momenteel aanraakt, verandert in goud. Zo gaan er momenteel beelden rond van de trainer, die voor het treffen met Liverpool op zondag Slot denkt te begroeten. Wat blijkt? Hij zegt gedag tegen de verkeerde kale man langs de zijlijn. Dixon, die bij de Spurs dienstdoet als player liaison officer, doet alsof er niks aan de hand is, maar Engelse voetbalfans smullen van de beelden. Uiteindelijk pakte Tottenham wel een punt in Liverpool, door een laat doelpunt van Richarlison eindigde het duel in een 1-1 gelijkspel.