Arjen Robben heeft nog steeds geen aanbieding van Chelsea ontvangen om zijn contract te verlengen, zo meldt de Daily Mail. Ruim vijf maanden geleden werd een begin gemaakt aan de contractbesprekingen, maar een serieus voorstel zou de Londense topclub nog niet hebben gedaan.
Het uitstel van een beslissing van Chelsea kan volgens de krant gezocht worden in de onzekerheid omtrent het aanblijven van trainer José Mourinho. De Engelse club zou eerst zeker willen weten of de Portugese trainer ook volgend seizoen nog op de bank zit, alvorens spelers langer vast te leggen.
Robben is overigens niet de enige speler die wacht op een nieuwe aanbieding van Chelsea. Ook het verlengen van de verbintenissen met John Terry, Frank Lampard en Claude Makélélé duurt veel langer dan verwacht.